fbpx

Hakkımızda

Doğadan ilham alan, doğalı kullanan sabunlar üretmeyi amaçlayan BONDIA SOAP Co., vegan, toksik içermeyen, tasarım sabunları ile daha temiz bir Dünya hedefler.
Tüm sabunlarımız el yapımıdır. Kokuları %100 damıtma yoluyla elde edilen bitkisel yağlarla sağlıyoruz. Aromatik kokular ve narenciye kokuları başta olmak üzere, kendimize özel koku karışımlarımızı da oluşturuyoruz. Sabunlarımızın renklendirmesini yine doğal kaynaklardan; killer, oksitler ve bitkisel tozlarla elde ediyoruz. Kendimizi doğala ve doğaya adadığımız bu yolculukta, her bir bar için özenle çalışarak butik sabun üretiyoruz.
Soğuk proses üretilen sabunlarımız, geleneksel yöntemde olan kaynatma işlemi olmadığı için; kıymetli yağların içerisindeki vitamin ve asitlerin korunması sağlar. Ticari kaygı güden markalardan farklı olarak; Sabunlaşma sırasında ortaya çıkan doğal gliserini sabun içerisine hapsederek, sabunların değerini korumuş olur.Sabunlarımızda palm yağı, domuz yağı, paraben, SLS, SLES, sentetik koku içermez. Tüm ürünlerimiz Vegandır.
Bondia Soap Co. tasarımcısı; mimarlık mesleğinin verdiği yaratıcılıkla, ekibi ile beraber atölyesinde botanik bazlı çeşitli temizlik ve bakım ürünleri üretmektedir. Daha temiz ve sağlıklı bir Dünyayı hedefleyen ideolojisi ile yurtdışından aldığı çeşitli eğitim ve workshoplar ile her gün gelişmeye ve tasarlamaya açık bir marka yaratmıştır. Kendinize ve çevrenize deger verin, Bondia ile kalın.

Alışveriş sepeti

Kapat
Kapat
Aradığınız ürünleri görmek için yazmaya başlayın.

Giriş yap

Kapat

Yukarı Kaydır
Facebook Instagram